Apie Mus

Pagrindinė įmonės UAB „Admonita“ veikla yra marketingo paslaugos, informacijos ir reklamos talpinimas informacinėse interneto svetainėse www.visainfo.lt, www.apstatyba.lt, www.allinfobook.com, įvairūs web sprendimai, interneto svetainių ir el.parduotuvių kūrimas bei optimizavimas, SEO paslaugos, „Google AdWords“ reklama, socialinių tinklų administravimas, profesionalių straipsnių rašymas, reklaminių klipų kūrimas, fotosesijos ir kitos reklamos formos internete ir kitose medijos priemonėse. UAB „Admonita“ darbuotojai nuolat seka internetinės rinkodaros tendencijas. Bendrovės komandą sudaro įvairių sričių specialistai, gebantys įgyvendinti klientų lūkesčius.

visa info

visa info www.visainfo.lt – informacinė svetainė, kurioje straipsnių, naujienų ir specialistų patarimų forma įmonės pristato savo veiklą, prekes ir paslaugas potencialiems klientams. Visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!
apstatyba www.apstatyba.lt – architektūra, projektavimas, statyba: specializuota statybos, interjero ir nekilnojamo turto interneto svetainė, kurioje pateikiama informacija architektams, projektuotojams, statybų ir interjero įmonėms bei asmenims, besidominčiais statybų rinkos naujovėmis ir aktualijomis.
allinfobook www.allinfobook.com – informacinis verslo gidas pritaikytas užsienio rinkoms, kuriame infopuslapių ir straipsnių pagalba įmonės pristato savo veiklą, prekes ir paslaugas potencialiems klientams visame pasaulyje.

„Admonita“ siūlomi sprendimai įmonėms:

  • Straipsnių rašymas ir publikavimas, SEO straipsniai.
  • Internetinių svetainių kūrimas.
  • Optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimization, trump. SEO).
  • „Google AdWords“ reklama.
  • „Facebook“, „G+“ ir kitų socialinių tinklų administravimas.
  • Reklamos kanalų planavimas.
  • Reklaminių skydelių ir logotipų kūrimas.
  • Fotografija ir vaizdo klipai.

Nuolat augant konkurencijai virtualioje erdvėje, įmonės, siekiančios optimalių rezultatų, vis dažniau kreipiasi į internetinio marketingo profesionalus. UAB „Admonita“ specialistų sukaupta ilgametė patirtis leidžia įmonėms pasiūlyti profesionalias marketingo ir įvaizdžio formavimo paslaugas, kurių dėka įmonės tampa pastebėtomis potencialių klientų.

Taip pat bendrovė vysto įvairius elektroninės prekybos projektus: prekiauja baseinų, tvenkinių chemija ir priežiūros priemonėmis, baseinų, tvenkinių ir fontanų įranga, termo medienos ir medžio plastiko kompozito (WPC) gaminiais (terasos lentomis, fasado dailylentėmis, sodo baldais, tvirtinimo elementais) ir kt.

Specializuotoje el. baseinų chemijos ir baseinų įrangos parduotuvėje www.baseinuchemija.com pirkėjas gali ne tik įsigyti kokybiškas baseino priežiūros priemones, paskambinęs gauti asmeninę konsultaciją, bet ir rasti visus atsakymus, kaip turėti švarų, tyrą ir skaidrų baseino, tvenkinio, kubilo ar SPA vandenį ištisą sezoną.

Nuo 2016 m. bendrovė UAB „Admonita“ yra Lietuvos Graplingo federacijos informacinis rėmėjas.